Home

Lure bille lag penalti ατρομητος αεκ Martyr Gym Mandag

ΑΕΚ - Ατρόμητος: «Παγώνει» ξανά το ΟΑΚΑ - Γκολ για τους Περιστεριώτες 2-2 –  Eretikos.gr
ΑΕΚ - Ατρόμητος: «Παγώνει» ξανά το ΟΑΚΑ - Γκολ για τους Περιστεριώτες 2-2 – Eretikos.gr

Super League 1, ΑΕΚ-Ατρόμητος 2-1: «Ξύπνησε» στο β' ημίχρονο και τον  «καθάρισε» - Δείτε τα γκολ
Super League 1, ΑΕΚ-Ατρόμητος 2-1: «Ξύπνησε» στο β' ημίχρονο και τον «καθάρισε» - Δείτε τα γκολ

ΑΕΚ - Ατρόμητος: Χαζό πέναλτι του Σόλομον, 1-0 ο Ολιβέιρα

ΑΕΚ-Ατρόμητος: Με... διπλό πέναλτι ο Τσούμπερ - Γκολ και ο Βράνιες (videos)  - Onsports.gr
ΑΕΚ-Ατρόμητος: Με... διπλό πέναλτι ο Τσούμπερ - Γκολ και ο Βράνιες (videos) - Onsports.gr

ΑΕΚ – Ατρόμητος : Η απίθανη γκάφα του Σάλομον και το γκολ - πέναλτι του  Ολιβέιρα (vid) | Gazzetta
ΑΕΚ – Ατρόμητος : Η απίθανη γκάφα του Σάλομον και το γκολ - πέναλτι του Ολιβέιρα (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ – Ατρόμητος 2-1 : Η ανοησία του Σάλομον «έστρωσε» τον δρόμο για το 4Χ4  - ΤΑ ΝΕΑ
ΑΕΚ – Ατρόμητος 2-1 : Η ανοησία του Σάλομον «έστρωσε» τον δρόμο για το 4Χ4 - ΤΑ ΝΕΑ

Άρης-ΑΕΚ: 0-1 με πέναλτι του Τάνκοβιτς (vid) | Novasports

Ατρόμητος - ΑΕΚ 0-1: Γκολ με πέναλτι... εκτός περιοχής (video) |  Sportstonoto
Ατρόμητος - ΑΕΚ 0-1: Γκολ με πέναλτι... εκτός περιοχής (video) | Sportstonoto

Καρέ-καρέ το πέναλτι που πήρε ο Ατρόμητος κόντρα στην ΑΕΚ (pics) | SDNA

ΑΕΚ - Ατρόμητος: Δείτε πέναλτι που έκανε ο Σάλομον και το 1-0 με τον  Ολιβέιρα (vid) - Fosonline
ΑΕΚ - Ατρόμητος: Δείτε πέναλτι που έκανε ο Σάλομον και το 1-0 με τον Ολιβέιρα (vid) - Fosonline

Κλάτενμπεργκ: «Πέναλτι για τον Ατρόμητο με την ΑΕΚ - Σωστό αυτό που πήρε ο  ΠΑΣ με Ολυμπιακό»
Κλάτενμπεργκ: «Πέναλτι για τον Ατρόμητο με την ΑΕΚ - Σωστό αυτό που πήρε ο ΠΑΣ με Ολυμπιακό»

Πέναλτι εκτός περιοχής για ΑΕΚ, έξαλλος ο Ατρόμητος και αποβολή Πόνσε!  (photos&videos) - Onsports.gr
Πέναλτι εκτός περιοχής για ΑΕΚ, έξαλλος ο Ατρόμητος και αποβολή Πόνσε! (photos&videos) - Onsports.gr

ΑΕΚ – Ατρόμητος: Οι φάσεις που σήκωσαν κουβέντα για πέναλτι στο ΟΑΚΑ! (vids)

ΑΕΚ - Βελέζ 1-0 (2-3 στα πέναλτι): Δείτε τα πέναλτι του αγώνα (vid) -  Fosonline
ΑΕΚ - Βελέζ 1-0 (2-3 στα πέναλτι): Δείτε τα πέναλτι του αγώνα (vid) - Fosonline

ΑΕΚ - Ατρόμητος: Το πέναλτι στον Ανδρούτσο, η απόκρουση του Τσιντώτα και το  γκολ του Μανούσου (vid) - Fosonline
ΑΕΚ - Ατρόμητος: Το πέναλτι στον Ανδρούτσο, η απόκρουση του Τσιντώτα και το γκολ του Μανούσου (vid) - Fosonline

Αλλοίωση αποτελέσματος στο Περιστέρι, 0-1 η ΑΕΚ με πέναλτι - μαϊμού | in.gr

Συνεχίζει το... ποίημα ο Κλάτενμπεργκ: Πέναλτι στη φάση του Ολιβέιρα για  την ΑΕΚ, «είδε» σωστό του Λάζαρου (VIDEO)
Συνεχίζει το... ποίημα ο Κλάτενμπεργκ: Πέναλτι στη φάση του Ολιβέιρα για την ΑΕΚ, «είδε» σωστό του Λάζαρου (VIDEO)

Ατρόμητος-ΑΕΚ 0-1: To περιβόητο πέναλτι και οι αντιδράσεις στο Περιστέρι  (photos+video) - Onsports.gr
Ατρόμητος-ΑΕΚ 0-1: To περιβόητο πέναλτι και οι αντιδράσεις στο Περιστέρι (photos+video) - Onsports.gr

Ατρόμητος - ΑΕΚ 0-1: Τα highlights (ΒΙΝΤΕΟ) - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα |  Ειδήσεις | Sport
Ατρόμητος - ΑΕΚ 0-1: Τα highlights (ΒΙΝΤΕΟ) - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

O Κλάτενμπεργκ ανακάλυψε πέναλτι στο ΑΕΚ – Ατρόμητος πάνω στον Κλωναρίδη  (video) – AEK24HOURS
O Κλάτενμπεργκ ανακάλυψε πέναλτι στο ΑΕΚ – Ατρόμητος πάνω στον Κλωναρίδη (video) – AEK24HOURS

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ 0-1, Ατρόμητος-Ξάνθη 0-0, Παναθηναϊκός-Λαμία 3-1: Στην  2η αγωνιστική της Super League – FOTIS NEWS MATCH
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ 0-1, Ατρόμητος-Ξάνθη 0-0, Παναθηναϊκός-Λαμία 3-1: Στην 2η αγωνιστική της Super League – FOTIS NEWS MATCH

Ατρόμητος-ΑΕΚ: Πέναλτι-δώρο ο Σάλομον - Το κάρφωσε ο Ολιβέιρα (video) -  Onsports.gr
Ατρόμητος-ΑΕΚ: Πέναλτι-δώρο ο Σάλομον - Το κάρφωσε ο Ολιβέιρα (video) - Onsports.gr

Κλάτενμπεργκ: «Σωστό το πέναλτι της ΑΕΚ, όχι όμως και του Ατρόμητου» (vid)  | Gazzetta
Κλάτενμπεργκ: «Σωστό το πέναλτι της ΑΕΚ, όχι όμως και του Ατρόμητου» (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ- Ατρόμητος: Δεν δόθηκε πέναλτι στους φιλοξενούμενους (video) |  ThesSports
ΑΕΚ- Ατρόμητος: Δεν δόθηκε πέναλτι στους φιλοξενούμενους (video) | ThesSports

Η διπλή σύμπτωση με το πέναλτι που δόθηκε στην ΑΕΚ στο Περιστέρι - Newsbeast

Ο Ατρόμητος... έσπρωξε την ΑΕΚ στη 2η θέση! (+videos) | Sportstonoto

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΕΚ 0-1 < ΕΙΔΗΣΕΙΣ | AEK F.C. Official Web Site

ΑΕΚ - Ατρόμητος: Ο Τσούμπερ με εκτέλεση πέναλτι μετά από επανάληψη έκανε το  2-0 για τους γηπεδούχους
ΑΕΚ - Ατρόμητος: Ο Τσούμπερ με εκτέλεση πέναλτι μετά από επανάληψη έκανε το 2-0 για τους γηπεδούχους

Μαρκ Κλάτενμπεργκ: «Πέναλτι για τον Ατρόμητο με την ΑΕΚ»